Prohlášení o ochraně osobních údajů

Firma Jan Honsa, se sídlem Fáberova 400, Bechyně 39165, IČO: 03148530, zapsaná v živnostenském rejstříku, zpracovává v případě vaší registrace k odběru upozornění na termíny konání Burzy Kámen ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje:

E-mailovou adresu

E-mailovou adresu je nutné zpracovat pro pravidelné zasílání upozornění na termíny konání  Burzy Kámen, nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů.

Tyto osobní údaje budou firmou Jan Honsa zpracovávány do odvolání vaše zájmu o připomínání termínu konání Burzy Kámen, což můžete provést kliknutím na odkaz ke zrušení odběru, obsažený v každém jednotlivém připomenutí termínu.

Naše webové stránky dále využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o stránky, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s. Pro účely lépe cílené reklamy sbíráme informace o cookie, URL, která tato cookie navštívila a IP adresu. V případě dynamického retargetingu kód posílá ještě informaci o prohlížené kategorii. Tato data nejsou nijak spojena s osobními údaji uživatelů.

Zpracování osobních údajů je prováděno firmou Jan Honsa, tedy správcem osobních údajů.

Buďte si vědomi toho, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • Požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme.
  • Požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů.
  • Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit.
  • Požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení zasílání připomenutí termínu Burzy Kámen.
  • Máte-li pochybnosti o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů můžete kontaktovat přímo nás nebo Úřad pro ochranu osobních údajů: Úřad pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, posta@uoou.cz, www.uoou.cz

V Bechyni dne 19.3.2024